Yhteystiedot

Jukurit SarvisClub ry

Kasarminkatu 6 as. 10, 50100 Mikkeli

Puh: 050-359 3408

JSC hallitus 2016-2017

Veli-Pekka ”Peku” Pulkkinen, puheenjohtaja

peku_p@hotmail.com

0440-200074

Klaus Jäntti, varapuheenjohtaja

040-8513962

klaus.jantti@gmail.com

Sari Lyytikäinen, rahastonhoitaja

sari.lyytikainen@netti.fi

044-2644884

Tuija ”Tiia” Martikainen, sihteeri

martikainen.tuija@gmail.com

Petteri Suhonen

petteri.suhonen48@gmail.com

Arto Rinkinen

arto.rinkinen@pk-kunto.fi

Tuomas Pellinen

tuomas.pellinen@gmail.com

Santeri Pynnönen

santtuzzz@gmail.com

Varajäsenet:

Jouni Laasonen

drunkhillracing@hotmail.com

Jirko Arpiainen

jirko.arpiainen@gmail.com

Mika Pynnönen

mika.pynnonen@esedu.fi

Fanikatsomotoiminnan kehittäminen: Santeri Pynnönen, Jirko Arpiainen, Petteri Suhonen ja Reetta Jäntti